Duetto Clinic | Hakkımızda | Online Diyet | 2019 | Ankara

DUETTO CLINIC

“Bana yakışan sağlıklı ve ideal kilodayım.”

Hepimizin hayatının bir döneminde sağlıklı beslenme konusu gündeme gelir. Beslenmenin, sağlığın temeli olduğunu göz önüne alacak olursak, esasında yaşam biçimimizin ayrılmaz bir parçası olmalı.

Bununla birlikte, pratikte uygulamasında zaman zaman zorlanıyor musunuz?

Kendinizi iyi hissettiğiniz, sağlıklı ve ideal bir kiloda olmayı hedefliyorsunuz. Bunu gerçekleştirecek isteğe ve iradeye sahip olduğunuzun farkındayız. Sizi idealinize kavuşturacak sağlıklı beslenme ve diyet sürecinde biz her zaman, her koşulda yanınızdayız.

Bu adeta sizinle karşılıklı yapacağımız bir “düet”. Her notasını, her ezgisini size özel hazırladığımız, sizinle birlikte söyleyeceğimiz bir şarkı.

Duetto Clinic olarak, Kurucu ve Yönetici Diyetisyenimiz Nilhan Esim liderliğinde tüm ekibimiz ile sağlıklı beslenme ve diyet planlamanızı yapmak üzere hazırız. Bu sürecin her anında karşılıklı güven ve sevgiye dayanan, emsalsiz bir deneyim yaşatmayı istiyoruz. Amacımız, sağlıklı olmanızı sağlamak ve bunu birlikte kalıcı kılabilmek.

Duetto Clinic’de, kendinizi iyi ve huzurlu hissedeceğiniz, bulunmaktan mutlu olacağınız bir ortamı sizin için özenle hazırladık. 


DYT. NİLHAN ESİM

Kurucu ve Yönetici Diyetisyen

Detaylı Bilgi

     Bilgi ve Randevu İçin